Koszulki reklamowe dla dzieci

By Filip,

koszulki reklamowe

Zapewne każda mama posiadająca małe dzieci, z dużą częstotliwości słyszy dziecięce słowa „kupisz mi”? Potrzeby naszych maluchów są w zasadzie nieograniczone, co skutecznie wykorzystują specjaliści od reklamy, szukający dotarcia do dorosłej części klientów. Przyznać trzeba, że promowanie produktów przeznaczonych dla najmłodszych nie wymaga od producentów i sprzedawców wielu wyszukanych zabiegów marketingowych. Wystarczy tylko wyemitować ciekawą reklamę telewizyjną bezpośrednio przed programem dla dzieci, by zakomunikować o istnieniu konkretnego produktu. Gorzej sprawa się ma z dorosłymi, których należy do tego produktu przekonać.

… Czytaj więcej

Prezenty dla niego i dla niej

By Filip,

prezenty dla niego

Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, które są nie tylko niespodzianką, ale również spełniają nasze oczekiwania i wywołują radość. Gorzej sprawa ma się w przypadku konieczności wybrania komuś takiego prezentu, który również wywoła u osoby obdarowanej takie same pozytywne emocje. Zwykle mamy dziesiątki pomysłów na fajne prezenty wówczas, gdy nie ma żadnej okazji do podarowaniu komuś upominku, zaś gdy zachodzi taka konieczność, nagle mamy problem z wyborem odpowiedniego przedmiotu.

… Czytaj więcej

Odzież robocza dla kierowców

By Filip,

Odzież robocza

Obecnie kodeks dokładnie reguluje, jakie przyrządy musi posiadać każdy kierowca w swoim aucie. Nieprzystosowanie się do tych zasad może przynieść nieprzyjemne konsekwencje w postaci wysokiego mandatu nałożonego podczas rutynowej kontroli. Dodatkowo brak pewnych urządzeń czy artykułów może przyczynić się do stworzenia niebezpieczeństwa na drodze ekspresowej bądź autostradzie. Warto więc z tych dwóch powodów dokładnie przejrzeć, czego potrzebuje każdy kierowca w swoim samochodzie, by uzupełnić ewentualne braki.

… Czytaj więcej