Koszulki reklamowe dla dzieci

Filip,

  Kategoria: Gadżety reklamowe

koszulki reklamowe

koszulki reklamowe

Zapewne każda mama posiadająca małe dzieci, z dużą częstotliwości słyszy dziecięce słowa „kupisz mi”? Potrzeby naszych maluchów są w zasadzie nieograniczone, co skutecznie wykorzystują specjaliści od reklamy, szukający dotarcia do dorosłej części klientów. Przyznać trzeba, że promowanie produktów przeznaczonych dla najmłodszych nie wymaga od producentów i sprzedawców wielu wyszukanych zabiegów marketingowych. Wystarczy tylko wyemitować ciekawą reklamę telewizyjną bezpośrednio przed programem dla dzieci, by zakomunikować o istnieniu konkretnego produktu. Gorzej sprawa się ma z dorosłymi, których należy do tego produktu przekonać.

Jak dotrzeć do dorosłych za pośrednictwem dzieci

Biorąc pod uwagę opisane na wstępie zjawisko wymuszania przez małe dzieci na rodzicach kupowania nowych przedmiotów, warto wykorzystać je do reklamowania konkretnej firmy i jej produktów. Często dobrym sposobem okazują się być Koszulki reklamowe i inne gadżety, które przeznaczone są dla dzieci, mimo iż promują artykuły dla dorosłych.

Otrzymując gratisową koszulkę dla dzieci, rodzice zwykle cieszą się, bowiem zyskują za darmo jedną sztukę odzieży dla swojego malucha. Jednocześnie w czasie noszenia przez dziecko owej koszulki, rodzic podświadomie oswaja się z nadrukowaną na niej nazwie firmy lub reklamowanego produktu. W ten sposób rośnie świadomość społeczna o istnieniu konkretnego przedsiębiorcy, a także poziom lojalności do danej firmy.

Koszulki reklamowe z kolorami nadrukami

Decydując się na wykorzystanie gadżetów dla dzieci w przebiegu kampanii reklamowej, należy dostosować ich wzornictwo i kolorystykę do specyficznych upodobań dziecięcych. W sytuacji, gdy docelową grupą klientów mają być osoby posiadające samochody i korzystające z myjni, warto by element ten znalazł się również na gadżecie.

W przypadku, gdy są to koszulki reklamowe przeznaczone dla dzieci, można na nich nadrukować dziecięce samochodziki, które akurat są myte przez znane postacie z bajek. W ten sposób dzieci nie tylko przypominać dorosłym o udaniu się do konkretnej myjni, w której dostały prezent (koszulkę), ale odpowiedni nadruk na odzieży będzie utrwalał się w podświadomości rodziców.

Feedback

  Comments: 1