Prezenty dla niego i dla niej

Filip,

  Kategoria: Prezenty

prezenty dla niego

prezenty dla niego

Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, które są nie tylko niespodzianką, ale również spełniają nasze oczekiwania i wywołują radość. Gorzej sprawa ma się w przypadku konieczności wybrania komuś takiego prezentu, który również wywoła u osoby obdarowanej takie same pozytywne emocje. Zwykle mamy dziesiątki pomysłów na fajne prezenty wówczas, gdy nie ma żadnej okazji do podarowaniu komuś upominku, zaś gdy zachodzi taka konieczność, nagle mamy problem z wyborem odpowiedniego przedmiotu.

Uniwersalne prezenty nie zawsze się sprawdzają

prezenty dla niego nie będą odpowiednie dla niej i odwrotnie. Każdy rodzaj upominku, aby sprawił bliskiej nam osobie radość, musi być dostosowany do jej zainteresowań, upodobań, zamiłowania, wieku i oczywiście płci. Przykładem takiego uniwersalnego prezentu są oczywiście kwiaty, które nadają się idealnie do obdarowania kobiety na imieniny, urodziny, dzień kobiet, dzień matki, dzień babci a także na przeprosiny. Niestety kwiaty ofiarowane mężowi przez żonę, są raczej niewskazane.

Co kupić mężczyźnie?

O wiele łatwiej jest sprawić przyjemność mężczyźnie, który posiada konkretne pasje i zainteresowania. Elektronik, który otrzyma nowy miernik będzie tak samo szczęśliwy jak pasjonat przyrody, który dostanie bogato ilustrowany atlas konkretnego gatunku roślin. Jeśli jednak mężczyzna nie posiada jasno określonych zainteresowań, typowe prezenty dla niego muszą być bardziej uniwersalne. W takich wypadkach sprawdza się butelka dobrego trunku, gadżet do samochodu, gra komputerowa, koszula, t-shirt, a nawet wyszukane słodycze.

W przypadku młodych mężczyzn lub chłopców, można się również pokusić o tak zwane śmieszne prezenty, które nie wyrażają określonej wartości i przydatności, niemniej na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego.

Gdy jednak solenizantem lub jubilatem jest mężczyzna w starszym wieku, lub będący z darczyńcą w bardzo oficjalnych stosunkach, prezenty dla niego muszą być bardziej oryginalne i wyjątkowo dobrane do określonej sytuacji i okazji.

Co kupić kobiecie?

Wydaje się, że o wiele łatwiej jest zrobić prezent kobiecie niż mężczyźnie. W tym wypadku, jak wspomniano na wstępie, nawet w przypadku braku jakiegokolwiek pomysłu, zawsze sprawdzą się kwiaty. Gdy jednak darczyńca chce być bardziej oryginalny, może kupić kosmetyki, dodatki do odzieży a także biżuterię.

Feedback

  Comments: 1